JOANNA

Radość po pobiciu życiówkiBiegaczka z zamiłowania. Przygodę z bieganiem zaczęłam w czasach szkolnych startując w przełajach na 800 m. Liceum i studia przyniosły sprinty na: 60, 100 i 200 m. W końcu w 2011 roku, czując się bardzo samotna po przeprowadzce za granicę, odkryłam magię biegów długodystansowych. Od tego czasu się nie zatrzymuję. Z biegania czerpię radość i energię. Pracuję nad tym, by biegać szybciej. Marzę o przebiegnięciu ultramaratonu. PB: 5 km – 24:35, 10 km – 48:36, Półmaraton – 1:51:30, Maraton – 4:05:44

Psycholożka z wykształcenia. Obserwatorka. Zwolenniczka psychologii pozytywnej i rozwoju osobistego. Jestem zdania, że wykorzystanie wiedzy psychologicznej na co dzień przyczynia się do bardziej szczęśliwego i satysfakcjonującego życia.

Niespokojny duch z natury. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi, nowe kultury i języki. Ciągle szukam swojego miejsca na Ziemi. Pomieszkiwałam w: Czechach, Niemczech, Hiszpanii i Anglii. Teraz poznaję uroki przepięknej Szwajcarii.

RUN YOUR STORY

Miłość do bieganiaBlog powstał zdecydowanie z miłości do biegania. Zabrzmi to dziwnie, ale to ono otworzyło mnie na świat i ludzi. Daleko mi do biegowych mistrzów, podium mogę sobie zrobić co najwyżej z kosza na śmieci, a i tak jestem właśnie dzięki bieganiu bardziej szczęśliwym człowiekiem. Chciałabym, abyś poczuł tę radość i Ty! BIEGNIJ SWOJĄ HISTORIĘ. Bez względu na to, kim jesteś, skąd pochodzisz, czy jakie masz możliwości. Po prostu biegnij. Misją bloga jest uświadamianie, że najbardziej szczęśliwi jesteśmy, gdy żyjemy własnym życiem. Ciągłe porównywanie się z innymi donikąd nie prowadzi. Inspirujmy się otoczeniem, ale nie dajmy się zwariować. Realizujmy własne marzenia. Na RUN YOUR STORY uchylę Ci rąbka tajemnicy z mojego, nie tylko biegowego, życia. I chętnie poznam Ciebie i Twoją historię.

 

P.S. Przed rozpoczęciem biegania najlepiej skonsultuj się z lekarzem. Twoje zdrowie jest najważniejsze!
P.P.S. Trenuję amatorsko. Przed wykorzystaniem jakiegokolwiek elementu mojego treningu, przedyskutuj go ze specjalistą.